DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 450 ZŁ

Jaki powerbank do iPhone?

Zastanawiasz się, jaki wybrać powerbank do swojego iPhone? Rynek jest obecnie przesycony urządzeniami, które służą jako mobilne banki energii. Warto więc wybrać bank energii, który będzie bezpieczny, wydajny i kompaktowy. Przedstawiamy krótki poradnik, który pomoże Ci dopasować idealny powerbank do swojego smartfona od Apple.

Powerbank do iPhone’a a pojemność baterii – jak dopasować odpowiedni magazyn energii?

Jeśli masz telefon marki Apple, na pewno już wiesz, że jego wyróżnikiem na pewno nie jest duża pojemność baterii. Producent niestety nie zdecydował się na wbudowanie pojemnych ogniw, co przekłada się na dość krótki czas pracy na baterii – użytkownicy iPhone najczęściej muszą ładować swoje telefonu już na koniec dnia, gdyż poziom baterii spada do minimum.

Aby ustalić, jaki powerbank do iPhone będzie odpowiedni, warto sprawdzić całkowitą pojemność ogniw bateryjnych w konkretnym modelu. Średnio można przyjąć, że pojemność baterii w iPhone wynosi ok. 3500 mAh, choć najnowsze modele wyróżniają się znacznie większymi ogniwami, nawet do 4322 mAh dla modelu iPhone 14 Pro Max.

Powerbnak do iPhone’a – jaki będzie wystarczający do naładowania baterii?

Aby mieć możliwość naładowania baterii telefonu marki Apple jednorazowo do pełna, wystarczający będzie powerbank o pojemności do 5000 mAh. Żaden model smartfona od tego producenta nie ma większych ogniw bateryjnych. Dla osób, które cenią sobie kompaktowe wymiary magazynu energii, dobrym wyborem będzie powerbank Xiaomi o pojemności 10 000 mAh. Takim urządzeniem naładujesz swojego smartfona nawet dwukrotnie od minimalnego poziomu naładowania baterii do 100%.

Powerbanki do iPhone – ranking najlepszych modeli

Sprawdzony magazyn energii do telefonu przydaje się zawsze wtedy, kiedy następuje potrzeba uzupełnienia baterii bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Wybierając powerbank do iPhone, warto wziąć pod uwagę kilka parametrów technicznych, jak: pojemność ogniwa, dostępne złącza, dodatkowe funkcje, np. ładowanie indukcyjne lub wbudowane kable do ładowania oraz wymiary powerbanku. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych modeli ogniw uzupełniających energię w telefonie, które umożliwiają nawet kilkukrotne załadowanie baterii w iPhone.

  1. Baseus powerbank 20 000 mAh – doskonały magazyn energii o kompaktowych wymiarach i sporej mocy ładowania. Warto dodać, że waga tego urządzenia to zaledwie 420 g, co w porównaniu do ogromnej pojemności ogniw jest doskonałym wynikiem.
  2. Powerbank solarny 20 000 mAh – mnóstwo wbudowanych funkcji, odporny na kurz i wodę oraz kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone. Co więcej, powerbank solarny jest wykonany z ekologicznych materiałów, ma wbudowany kompas oraz podwójny port USB.
  3. Xiaomi powerbank 30 000 mAh biały – aż 4 złącza ładujące w jednym urządzeniu umożliwiają ładowanie dwóch telefonów marki Apple jednocześnie. Wydajna bateria litowo-polimerowa 111 Wh umożliwia szybkie ładowanie smartfona prawie tak szybko, jak z użyciem oryginalnej ładowarki sieciowej.

Jeśli szukasz idealnego powerbanku do iPhone, wybierz jeden z modeli polecanych w naszym rankingu lub przejrzyj ofertę sklepu internetowego tanimarkecik.pl. Kiedy kupisz Pojemny magazyn energii, nie będziesz martwic się o brak zasilania nawet podczas biwaku lub długiej podróży bez dostępu do źródła zasilania.

Dodaj komentarz