DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 450 ZŁ

Jaki powerbank do kamery samochodowej?

Kamery samochodowe najczęściej są wyposażone w złącze do zasilania sieciowego. Aby rejestrator samochodowy zapisywał obraz, potrzebne jest stałe źródło energii elektrycznej. W przypadku samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych są dwie możliwe opcje podłączenia urządzenia do zasilania: poprzez gniazdo zapalniczki lub bezpośrednie wpięcie w instalację elektryczną. Drugi sposób podłączenia jest bardziej inwazyjny, ale jednocześnie wysoce estetyczny – kable zasilające są praktycznie niewidoczne.

Kamery samochodowe – czy mogą być zasilane powerbankiem?

Oczywiście, że tak! Dobry powerbank do kamery samochodowej będzie wystarczającym źródłem energii do utrzymania kamery w stanie czuwania nawet przez kilkanaście godzin. Wszystko zależy od tego, jaką pojemność przenośnego źródła energii wykorzystasz do zasilania rejestratora samochodowego. Zasilanie kamery samochodowej z powerbanku to dobry sposób, aby pozostawić urządzenie uruchomione nawet podczas postoju, kiedy pojazd jest wyłączony. Dlaczego to dobre rozwiązanie? Otóż źródło zasilania w postaci powerbanku nie generuje ryzyka, że akumulator pojazdu ulegnie rozładowaniu podczas długotrwałego postoju.

Jaki powerbank do kamery samochodowej będzie odpowiedni? Poradnik dla kierowców

Zastanawiasz się, jaki powerbank do wideorejestratora będzie najlepszy? Przede wszystkim taki, który zapewni długotrwałe źródło zasilania dla urządzenia. Popularne kamery samochodowe są wyposażone w baterie o pojemności maksymalnie do 450 mAh. Tak niewielki akumulator wystarcza do podtrzymania wszystkich funkcji urządzenia przez maksymalnie kilkanaście minut. Dobry powerbank do wideorejestratora powinien mieć pojemność co najmniej 20 000 mAh. To wystarczy, aby podtrzymać działanie rejestratora samochodowego nawet na kilka godzin w przypadku pełnej funkcjonalności nagrywania. Kamery wyposażone w system czuwania mogą działać na zasilaniu z przenośnego magazynu energii nawet przez kilkanaście godzin

Jakie powerbank do wideorejestratora wybrać? Trzy polecane modele

Zanim zdecydujesz się na powerbank do kamery samochodowej, koniecznie sprawdź trzy modele magazynów energii, które będą wystarczające do zasilania takiego urządzenia. Nasze propozycje to:

  1. Baseus powerbank 20 000 mAh – to wytrzymały, smukły i dostępny w rozsądnej cenie powerbank. Nadaje się do użycia z nowoczesnymi kamerami samochodowymi ze złączem ładowania USB-C.
  2. Powerbank solarny 20 000 mAh – do zasilania kamery samochodowej w aucie osobowym lub ciężarowym to świetny wybór. Powerbank nie tylko utrzyma kamerę przez wiele godzin w pełnych funkcjonalnościach, ale także doładuje swoją energię poprzez przetwarzanie promieni słonecznych.
  3. Powerbank Xiaomi 30 000 mAh – najmocniejsze urządzenie wśród naszych propozycji. Ten przenośny magazyn energii będzie w stanie utrzymać kamerę samochodową przez długi czas, szczególnie po uruchomieniu trybu czuwania.

Jeśli nie wiesz, jaki powerbank do wideorejestratora będzie odpowiedni, skorzystaj z naszych propozycji. To wydajne i pojemne powerbanki dostępne w naprawdę rozsądnych cenach. Jeśli nie chcesz na stałe podłączać wideorejestratora do gniazda ładowania w samochodzie lub bezpośrednio do instalacji elektrycznej, możesz kupić powerbank do kamery samochodowej.

Powerbank do wideorejestratora – wygoda użytkowania i maksimum bezpieczeństwa dla akumulatora samochodowego

Zależy Ci na tym, aby nie obciążać dodatkowo akumulatora swojego samochodu, a jednocześnie chcesz mieć pewność, że Twój pojazd będzie zabezpieczony w trakcie postoju? Możesz podłączyć wideorejestrator do powerbanku o pojemności co najmniej 20 000 mAh. To dobry sposób, aby utrzymać urządzenie uruchomione nawet przez całą noc. Dzięki temu w razie jakiegokolwiek uszkodzenia pojazdu lub innego zdarzenia na parkingu, kamera zarejestruje sprawców zdarzenia, a Ty będziesz mieć podstawy do ubiegania się o odszkodowanie.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego i zamów sprawdzony powerbank do wideorejestratora. Na pewno nie pożałujesz i zyskasz pewność, że samochodowa kamera będzie działać zawsze wtedy, kiedy tylko będzie to potrzebne.

Dodaj komentarz