DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 450 ZŁ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Akumulatorki

Chcesz kupić jak najlepsze akumulatorki do zabawek dla dziecka, pilota lub jakiegokolwiek innego urządzenia elektronicznego? Koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego tanimarkecik.pl. Znajdziesz u nas akumulatorki w różnych wielkościach, które bez problemu dopasujesz do większości urządzeń elektronicznych zasilanych takimi ogniwami.

Funkcjonalność i długi czas pracy akumulatorów to główne cecha modeli baterii, dostępnych w naszej ofercie na stronie internetowej. Warto też dodać, że korzystanie z akumulatorów pozwalających na ponowne ładowanie przekłada się na ochronę środowiska naturalnego. Najlepsze modele możesz ładować ponownie nawet do 1000 cykli, co oznacza, że zestaw akumulatorków wystarczy Ci nawet na kilka lat, w zależności od tego, jak mocno je eksploatujesz. Nawet gdybyś ładował je codziennie, to ich wydajność będzie odpowiednia nawet przez 3 lata użytkowania.

Jakie akumulatorki można kupić w sklepie tanimarkecik.pl?

W naszym sklepie internetowym tanimarkecik.pl kupisz przede wszystkim akumulatorki Eneloop Pro Panasonic AAA oraz AA, które pasują do większości urządzeń elektronicznych zasilanych ogniwami bateryjnymi. Zamawiając je u nas, możesz nabyć akumulatorki w wygodnym zestawie 4 sztuk, które załadujesz w dowolnie wybranej ładowarce do akumulatorków.

Akumulatory wielokrotnego użytku – czy warto je kupić?

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalne i polecane akumulatorki Eneloop Pro Panasonic. To przede wszystkim wysoce wydajne ogniwa, które zachowują do 85% pojemności docelowej nawet po roku użytkowania. Dodatkowym atutem akumulatorków dostępnych w tanimarkecik.pl jest to, iż te są zdolne do wydajnej pracy nawet w temperaturach poniżej -20 stopni Celsjusza. Możesz więc z powodzeniem włożyć je do latarki na zimę, pilota do bramy wjazdowej lub nawet fotokomórki na zewnątrz.

Główna zaleta akumulatorków to możliwość ich wielokrotnego ładowania. Najlepsze modele dostępne w tanimarkecik.pl pozwalają na ładowanie ogniw nawet do 1000 cykli bez znaczącego spadku ich wydajności. Wysoka pojemność jednego ogniwa na poziomie 950 MAH i niewielka waga to kolejne cechy, które zachęcają do ich zakupu do użytku domowego i nie tylko.

Jak ładować akumulatorki AA i AAA?

Ładowanie akumulatorków jest nie tylko wygodne, ale i bardzo proste. Wystarczy, że zaopatrzysz się z dedykowaną ładowarkę do tego typu ogniw bateryjnych. Dobierając odpowiednie napięcie i natężenie ładowania, będziesz w stanie uzupełnić energię w rozładowanych akumulatorkach AA i AAA zaledwie w ciągu kilku godzin.

Oczywiście ostateczny czas ładowania jest uzależniony od tego, jak mocno rozładowane będą akumulatorki oraz jak mocna jest ładowarka, z której korzystasz. Najczęściej proces pełnego ładowania akumulatorów wielokrotnego użytku trwa nie dłużej niż kilkanaście godzin, a więc podłączając je na noc do ładowarki, rano możesz znów korzystać z ich pełnej mocy.

Ile kosztują baterie wielokrotnego użytku?

Koszt zakupu akumulatorków do wielokrotnego ładowania to wydatek na poziomie kilkudziesięciu złotych. Innowacyjne, ekologiczne oraz wytrzymałe akumulatorki dostaniesz w naszym sklepie tanimarkecik.pl kupisz w cenie 49,99 złotych w promocyjnej cenie. Ta kwota dotyczy akumulatorków AAA. Jeśli chodzi o odmianę AA, musisz liczyć się z nieco większym wydatkiem – średnio o 10 złotych.

Jeśli jednak wziąć pod uwagę jakość wykonania akumulatorków Eneloop Pro Panasonic, zdecydowanie warto zainwestować każdą kwotę w ich zakup. To gwarancja możliwości wielokrotnego ładowania, nawet do 1000 cykli!